Sprawdzone metody
Doświadczeni lektorzy
Gwarantowane efekty

Nativity Play, czyli Jasełka po angielsku

Również w tym roku wystawiliśmy prrzedstawienie jasełkowe po angielsku. Nie zabrakło aniołków, pastuszków, a nawet rzymskich legionistów, a także okazji do wspólnego kolędowania oczywiście po angielsku.

Wszystkim dziękujemy za to bożonarodzeniowe spotkanie.

 

Thanksgiving Day 2014

Znowu bawiliśmy się świetnie, tym razem z okazji amerykańskiego Święta Thanksgiving. Upiekliśmy i udekorowaliśmy przepyszne ciasteczka w kształcie kukurydzy, przygotowaliśmy stroje dawnych osadników oraz Indian, a także wystawiliśmy krótkie przedstawienie o amerykańskich Ojcach-Założycielach. Wszystko po to, aby przybliżyć naszym uczniom odległą historię początków Stanów Zjednoczonych oraz zmotywować do nauki języka angielskiego. 

Apple Day w naszej szkole

Za nami kolejne święto w angielskim stylu. Bawiliśmy się oczywiście po angielsku, poznaliśmy brytyjską zabawę Apple Bobbing, przyrządziliśmy jabłka w karmelu, a także rozwiązywaliśmy owocowe zadania matematyczne. 

Wielkie otwarcie

6 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w naszym Centrum. W odnowionych salach bawiliśmy się multimedialnie oraz artystycznie. Między innymi obejrzeliśmy jeden z odcinków filmu do nowego kursu Helen Doron, zapoznaliśmy się z aplikacją multimedialną do kursu Jump with Joey oraz stworzyliśmy model Big Bena. 

 

Data publikacji 2015-01-02 16:03:05

2003 - 2015 © Copyright ANTIE.PL
Opracowała firma ANT-ie Mariusz Ositek