Sprawdzone metody
Doświadczeni lektorzy
Gwarantowane efekty

ANTie "A New Trend in Education" jest rozpoznawalną na rynku lokalnym szkołą językową, posiadającą wieloletnią tradycję w nauczaniu języków obcych.

Od 2002 roku uczymy profesjonalnie i skutecznie - dzieci, młodzież i dorosłych.

Od 2008 roku oferujemy naukę języków obcych w nowo wybudowanej, nowoczesnej i dobrze wyposażonej siedzibie. W tym roku zapraszamy na wielkie otwarcie po gruntownym remoncie. Będzie jeszcze nowocześniej, jeszcze przytulniej i jeszcze wygodniej!!!

Od 2008 roku oferujemy zajęcia metodą bezpośrednią, nastawioną na komunikację w języku obcym. Najpierw we współpracy z Avalon School of English w Londynie wprowadziliśmy metodę Avalon Direct English, a w 2014 roku - Direct Method for English poszerzoną o ćwiczenia na platformie e-learningowej.

Od 2014 roku organizujemy dla naszych uczniów wyjazdy językowe do Londymu. Zwiedzamy, uczymy się języka i dobrze się bawimy.

Wiele się zmieniło w naszej szkole, gdyż ciągle udoskonalamy wyposażenie, metody pracy oraz naszą ofertę. Ale nasz cel pozostaje niezmienny. Pragniemy oferować  kursy językowe o najwyższej jakości.

Nasze starania doceniają Słuchacze, którzy uczą się z nami przez wiele lat. Lojalność Słuchaczy, potwierdzająca skuteczność nauki, jest dla nas cenną nagrodą za codzienną dbałość o wysoką jakość zajęć.

Data publikacji 2018-09-21 06:05:18

2003 - 2015 © Copyright ANTIE.PL