Sprawdzone metody
Doświadczeni lektorzy
Gwarantowane efekty

Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus!

Mówi się, że angielski jest obecnie wymagany, ale niemiecki jest dodatkowym atutem. My go mamy i dzielimy się nim!

Na każdych zajęciach wyruszamy z przedszkolakami do Niemiec szalonym pociągiem, by tam poznawać język sąsiada bawiąc się nowymi słowami- uczymy się wierszyków, śpiewamy piosenki, rozwiązujemy zagadki, gramy...

Słuchamy, mówimy, oglądamy, smakujemy, dotykamy wszystkiego, co w prosty i przyjemny sposób pomoże nam nauczyć się wielu nowych rzeczy.

Zwracamy również uwagę na podobieństwa i różnice między angielskim i niemieckim.

Nie licytujemy się, który z nich jest lepszy, korzystamy z tego, co już potrafimy i bawimy się świetnie!

Ze starszymi grupami korzystamy z zadań, które proponuje nam miś Theo. Wprowadza nas on w język i kulturę Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Oprócz wierszyków i piosenek, rebusów i krzyżówek, domina i kart, wykreślanek i układanek, mamy również własne pomysły na urozmaicenie lekcji.

Na różne okazje przygotowujemy także kartki okolicznościowe.

W tym przypadku wiek nie ma znaczenia, z uczniami szkoły również bawimy się wyśmienicie!

Prowadzimy również zajęcia dla dorosłych, stosując nowoczesne metody i wprowadzając ćwiczenia multimedialne.

Wir laden Sie herzlich ein!

Zapraszamy!

Data publikacji 2014-11-05 13:13:26