Sprawdzone metody
Doświadczeni lektorzy
Gwarantowane efekty

idiom fun 

 idiom fun

Egzaminy CAMBRIDGE

Dziecięcy Festiwal Językowo-Naukowy w Błoniu 14.03.2015

 


Nativity Play, czyli Jasełka po angielsku

Również w tym roku wystawiliśmy prrzedstawienie jasełkowe po angielsku. Nie zabrakło aniołków, pastuszków, a nawet rzymskich legionistów, a także okazji do wspólnego kolędowania oczywiście po angielsku.

Wszystkim dziękujemy za to bożonarodzeniowe spotkanie.

Thanksgiving Day 2014

Znowu bawiliśmy się świetnie, tym razem z okazji amerykańskiego Święta Thanksgiving. Upiekliśmy i udekorowaliśmy przepyszne ciasteczka w kształcie kukurydzy, przygotowaliśmy stroje dawnych osadników oraz Indian, a także wystawiliśmy krótkie przedstawienie o amerykańskich Ojcach-Założycielach. Wszystko po to, aby przybliżyć naszym uczniom odległą historię początków Stanów Zjednoczonych oraz zmotywować do nauki języka angielskiego.

 

Dołącz do nas!!!

Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego i niemieckiego w nowoczesnej i profesjonalnej szkole językowej.

  • Oferujemy kursy ogólne i egzaminacyjne (przygotowujące do egzaminów Cambridge, sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz matury). Szczegółowe opisy kursów znajdują się w zakładce Język angielski i Język niemiecki.
  • Kładziemy nacisk na komunikację, dlatego w nauczaniu dorosłych wybraliśmy metodę Direct English poszerzoną o ćwiczenia interaktywne na platformie e-learningowej, a w nauczeniu dzieci i młodzieży - metodę Helen Doron.
  • Prowadzimy zajęcia w małych grupach od 4 do 8 osób w przyjaznej atmosferze, co pozwala na szybkie przełamanie bariery językowej.
  • Wszystkie zajęcia odbywają się w naszej nowoczesnej siedzibie. Już 6 września o godzinie 12.00 wielkie otwarcie centrum po gruntownym remoncie. Zapraszamy!!!
  • Nasi lektorzy to wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele języków obcych, uczący z pasją i zapałem.
  • Aby się zapisać, sprawdź bezpłatnie swój poziom znajomości języka. Skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem telefonu 22 725 26 39 i napisz test w naszej szkole lub on-line.
  • Szkoła znajduje się w Błoniu przy ul. Passowkiej 16A.
  • Na wszystkie pytania odpowiedzą nasi konsultanci pod nr tel. 22 725 26 39. 

Data publikacji 2015-04-20 13:32:22

2003 - 2015 © Copyright ANTIE.PL
Opracowała firma ANT-ie Mariusz Ositek